Konya Gülüş Tasarımı & Fiyatları

Konya Gülüş Tasarımı

Konya gülüş tasarımı sağlık sebebiyle bozulan diş ve diş etlerinin estetik bir görünüme kavuşması amacıyla yapılan operasyonlara verilen isimdir. Diş hekimi tarafından gerçekleştirilen bu operasyonlar birkaç gün içinde hastanın durumuna göre tamamlanmaktadır. Gülüş tasarımı yapılacak olan kişinin öncelikle sağlık durumu değerlendirilir. Diş ve diş eti için yapılması gerekenler belirlenir ve hastanın yüz şekli, çene yapısı ve dişlerine göre dijital ortamda tasarım gerçekleştirilir. Ardından tedavi için süreç başlatılır. Çarpık dişler, çene yapısı bozukluğu veya diş etinde hastalık yaşayan hastalarda öncelikle sağlık sonrasında estetik olarak tercih edilen ve uygulanan tasarımlardır. Hastaların psikolojik açıdan kendilerini iyi hissetmeleri için de uygulanan bir tedavi yöntemidir. Güzel bir gülüş herkesin hayalidir.,

Gülüş Tasarımı Yaptırmak İstiyorsanız Hemen İletişime Geçin!

Konya Gülüş Tasarımı Nedir?

konya gülüş tasarımı
konya gülüş tasarımı

Konya gülüş tasarımı kişilerin içinde bulundukları ruh halini yansıtan en önemli olgudur. Gülümserken dişleri sebebiyle eliyle ağzını kapatan kişiler mutluluklarını bile tam olarak yaşayamamaktadırlar. Bu sebepten gülüş tasarımı yapılırken öncelikle hastanın şikayetçi olduğu ve yaşadığı sıkıntılar hakkında bilgi alınır. Diş eti hastalıkları diş eti çekilmesine sebep olur ve bu da görüntü olarak bozulmalara sebep verir. Bazen de ön dişlerde oluşan çürükler estetik olarak hoş durmaz. Çarpık dişler veya eksik dişler de hastaların şikayetçi oldukları konular arasındadır. Tüm bunların çözülmesi için gülüş tasarımı yapılması gerekir. Çok uzun sürmeyen bir operasyon olduğu için hastalar kısa sürede güzel bir gülüşe sahip olurlar. Aynı zamanda mutluluklarını doyasıya yaşamaya başlarlar.

Konya'da Gülüş Tasarımı İçin Yapılması Gerekenler

Konya gülüş tasarımı amacıyla öncelikle bir diş hekimine gidilmelidir. Yüz şeklinize ve özelliklerinize göre belirlenen tasarım öncelikle dijital olarak yapılır. Dişlerinizde çözülmesi gereken sorunlar ve hastalık tedavileri yapıldıktan sonra gerekiyorsa ortodonti veya implant tedavisi tamamlanmalıdır. Sonrasında size özel gülüşünüzü oluşturmak için dişler beyaz görünüm amacıyla porselen lamina kaplanır. Beyazlatma işlemi tüm dişlere uygulanır ve güzel bir görüntü olması sağlanır. İşlemlerin süresi yapılacaklara göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama bir haftada gülüş tasarımınız tamamlanır. Uzun süreli beyaz bir gülüş için yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmeniz önerilmektedir. Bu sayede gülüşünüz ve mutluluğunuz uzun süre devam eder.

konya gülüş tasarımı fiyatları

Diş Şikayetleriniz & İletişim İçin
Formu Doldurabilirsiniz