Konya İmplant Tedavisi - İmplant Fiyatları

Konya İmplant Tedavisi

Konya implant hizmeti veren kliniğimiz, uzun zamandır hastalarına diş implantı hizmeti vermektedir. Bazı nedenlerden dolayı ağızlarında eksik dişleri bulunan hastalarımıza, tekrar eski diş görüntüsü geri kazanmaları ve aynı zamanda ağızlarındaki dişlerin daha estetik ve güzel görünmesi için, profesyonel bir şekilde hekimlerimiz implant hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır implant tedavisi yapan özel diş kliniğimiz, alanında uzman hekimler tarafından diş implantı hizmetini sizlere vermektedir. İmplant esnasında kullanmış olduğumuz titanyum maddesi, doku ile hiç bir reaksiyona girmemekte ve biyouyumluluğu bulunan bir maddedir.

Diş köklerinize yerleştirilen bu madde ileri zamanlarda oynama ve sallanma yapmamaktadır. Kliniğimiz Konya diş implantı hizmetini aynı zamanda, son teknolojiye sahip ekipmanlar ile ve minimum ağrı ile sizlere sunmaktadır. Belli zaman sonra ise ağrılarınız ortadan kalkmaktadır.

İmplant Yaptırmak İstiyorsanız Hemen İletişime Geçin!

Konya İmplant - Diş İmplantı Güvenilir midir?

Konya İmplant Tedavisi - İmplant Fiyatları
Konya İmplant Tedavisi - İmplant Fiyatları

Konya’da implant tedavisi yapan kliniğimiz, hem kullanmış olduğu implant malzemesi ile hem de deneyimli hekimlerin sizlere kaliteli hizmetleri ile oldukça güvenilir şekilde verilmektedir. Diş implantı yaparken kullanmış olduğumuz titanyum maddesi, yaklaşık olarak hekimlikte 50 yıldır kullanılan ve oldukça güvenilir olan bir malzemedir.

Konya İmplant - Diş İmplantı Hangi Hastalara Yapılmaz?

Konya İmplant tedavisi yapan bir klinik olarak her zaman sizlere uygun fiyatlar ile diş implantı hizmeti vermekte ve aynı zamanda kaliteden ödün vermemekteyiz. Kliniğimiz diş implantını gelişi güzel değil, oldukça dikkatli şekilde yapmaktadır.Diş hekimlerimiz ise hastaya uygun olup olmadığını düşünerek ve kendisinin sağlığını hiç bir tehlike altına atmamak zihniyeti ile yapıyor olması, hastalarımızı ne kadar önemsediğimizi göstermektedir.

Konya İmplant Tedavisi - İmplant Fiyatları
Konya İmplant Tedavisi - İmplant Fiyatları

Konya İmplant Fiyatları

Konya İmplant Tedavisi - İmplant Fiyatları
Konya İmplant Tedavisi - İmplant Fiyatları

Konya implant fiyatları, implant yapılacak hastanın ağız yapasından kullanılacak implant markasına göre değişiklik göstermektedir. Siz de konya implant fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen ve her zaman için hastalarına uygun fiyatlarla diş implantı hizmeti veren kliniğimiz, sağlığınızı önemsemekte ve bu doğrultuda sizlere hizmet sunmaktadır. Diş implantı gibi çok sayıda farklı hizmetlerimizden de ekonomik fiyatlar ile yararlanmaktasınız. Zirkonyum kaplama, diş kristali, gömülü diş çekimi gibi daha birçok farklı hizmetlerimizden de diş implantı gibi tedavilerden yararlanmaktasınız. Kliniğimizın kaliteli diş hekimlerinden alacağınız diş implantı hizmeti sizlere farklı avantajlar sağlamaktadır.

Diş İmplantı S.S.S.

İmplant yapımında kullanılan titanyum maddesi doku ile hiçbir reaksiyona girmeyen ve biyouyumluluğu oldukça yüksek bir metal yapıdır.Titanyum diş hekimliği nde yaklaşık 50 yıldan beridir kullanılıyor. İyi bir planlama, tecrübeli bir ekip ile sterilizasyonu yeterince iyi olan bir ortamda yapılan gerçekleştirilen tedavilerin hastalar tarafından da iyi bir bakıma tabi olurlarsa başarı oranları oldukça yüksek olmaktadır.

Herhangi bir sistemik hastalığı olan hastaların doktorundan alacağı konsültasyon bilgileri neticesinde Diş Hekimi Ahmet DİKİCİ değerlendirmesi ile karar verilir.

Gerek tek diş gerekse tüm dişsizliğe kadar bütün hastalarımızda uygulanabilecek bir tedavi yöntemidir. Başarılı bir tedavi ile hastalarımız ömür boyu kulanabilirler. Tüm diş eksikliği olan hastalarımıza tamamen sabit olan protezlerin yanı sıra üst yapısı hareketli protezler de yapılabilir. Her insanda implant yapılamayabilir; kemik boyu kalınlığı, bazı dokulara yakınlığı sebebiyle bazı hastalarımızda uygulanamayabilir. Arka dişleri olmayan hastalar sabit protez isterlerse bu ancak implant ile mümkün olabilir.

Öncelikle iyi bir şekilde muayene edilmelidir, panoramik film yanısıra, dental tomografi de alınabilir. Bir planlama yapıldıktan sonra ameliyata başlanır. Ameliyat lokal anestezi altında yapılır. Her implant yaklaşık 10-20 dk sürer. Ameliyat sırasında implantlar kemik içine yerleştirilir, dikişler atılır. Bu operasyon sırasında kemik grefti veya sinüs operasyonu  gerekebilir. Yerleştirildikten sonra 2 ay ile 6 ay arası bir bekleme ( kemik ile kaynaşması için) gerekir. Bazı durumlarda operasyondan hemen sonra da üst protezler yüklenebilir.

İmplant ile ilgili Bilgiler

Deneyimli diş hekimlerimizin iyi bir planlama ve titiz çalışmaları sonucunda dişlerinize, implant tedavisi güvenilir ve aynı zamanda uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. İmplant sonrasında hastalarımızın dişlerini düzenli olarak fırçalamaları ve bakımlarını yapmaları ise, çok uzun zamanlı olarak implantlarını kullanmalarını sağlamaktadır.

Siz de ekonomik fiyatlar ve aynı zamanda, yıl sonuna kadar indirimli olarak Konya İmplant kliniğimizın diş implantı hizmetinden yararlanabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile bu hizmeti kliniğimizdan alabilirsiniz. Güvenilir ve aynı zamanda kaliteden ödün vermeyen kliniğimiz, her zaman sizlerin memnuniyetini düşünmekte ve bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Bu yüzden kliniğimizden diş implantı hizmeti almak isteyen hastalarımıza bazı sorular sormakta ve bu doğrultuda tedavinin uygun olup olmadığını söylemekteyiz.

Eğer kronikleşmiş bir ağız hastalığı sorununuz varsa, diş hekiminizden alacağınız onay doğrultusunda bu hizmeti almanız, sizin sağlığınız açısından daha önemlidir. Kliniğimiz bünyesinde görev yapan hekimlerimiz, diş implantına uygun görülen durumda ise, sizin tedavinizi güvenilir ve kaliteli şekilde yapmaktadır. Aşırı heyecanlı ve kronik kalp rahatsızlığı olan hastaların diş implantlarının yapılması ise, diş hekimlerimiz tarafından ayrı bir dikkat ve özen ile yapılmaktadır.

 

Konya İmplant – Diş İmplantı Yaptırmak İçin İrtibat Adresleri Nelerdir?

Güven ve kalite konusunda vermiş olduğu hizmetler ile kendisini ispat etmiş olan Konya implant kliniğimiz, hastalarına kolay iletişim adresleri sunmaktadır. Uygun fiyatlarla ve indirimli olarak kliniğimiz ile irtibat sağlayabilir ve diş implantı tedavisini kliniğimizdan alabilirsiniz.

Bizlere şu şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Özel diş kliniğimiz kurumsal olduğu için, bizlere şirket telefonlarımızı direkt olarak arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Elektronik posta ile bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Müşteri temsilcimiz ile 7/24 irtibat kurabilir ve implant tedavisi için randevunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Eğer dilerseniz web sitemiz üzerinden kliniğimiz hakkında ve aynı zamanda hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnternet sitemiz üzerinden kendi doktorunuzu seçebilir ve ücretsiz olarak muayene olabilirsiniz. Siz de özellikle iş adamlarının diş implantı yaptırmak için tercih ettiği kliniğimiza gelerek, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Klinik olarak sadece diş implantı hizmetini değil, aynı zamanda kanal tedavisi ve lazer dolgu gibi diğer hizmetlerimizden de uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

Konya İmplant – Diş İmplantı Yaptırmanın Avantajları

Diş implantı ile yemekleri daha rahat yiyebilecek ve çiğneyebileceksiniz. Gülüşünüz daha güzel ve estetik olacaktır. Aynı zamanda uzun süreli bir kullanıma sahip şekilde ağzınızda dişleriniz olacaktır ve çürüme gibi şeylerle karşılaşmayacaksınız.

Diş Şikayetleriniz & İletişim İçin
Formu Doldurabilirsiniz