Dt. Ahmet Dikici Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Konya Diş Hekimi

Diş Tedavilerinde Teknoloji ve Hijyenin Önemi

Diş Tedavilerinde Teknoloji ve Hijyenin Önemi

Güzel bir gülüşe sahip olmak, sağlıklı bir yaşam sürmek ve estetik bir görüntü yakalamak için kişiler ağız bakımını doğru bir şekilde yapmalı ve dişlerinin sağlığına özen göstermelidir. Kişilerin yüzüne bakıldığında ilk dikkat edilen noktalardan biri olan dişler, estetik açıdan oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Ayrıca estetik görüntü oluşturmasının yanı sıra, dişler kişilerin genel sağlık durumu da doğrudan etkilemesi nedeni ile son derece özen gösterilmesi gereken bir noktadır. Kişilerin dişleri ile ilgili yaşayacağı herhangi bir olumsuzluk, insanların genel sağlık durumunu direkt etkilemekte ve çeşitli birçok olumsuzluk ile karşı karşıya kalınmasına neden olmaktadır.

Bu nedenle Konya diş hekimi merkezinde hizmet vermekte olan ve her biri alanında uzman olan doktorlarımız, kişilerin ileri dönemde herhangi bir olumsuzluk karşısında en ufak bir sorunda merkezimize gelmesini önermektedir.

Gelişmiş Cihazlar ve Hijyenik Bir Ortam

Diş sağlığı merkezi olarak hizmet veren kurumumuzda, tedavi yöntemleri son teknoloji cihazlar kullanılarak belirlenmektedir. Alanında uzman hekimler ile hizmet veren sağlık merkezimiz, sağlık alanında yapılan yenilikleri en yakından takip ederek, tedavi yaklaşımlarını bu yönde yenilemektedir. Hastalarına güven vererek, onları korkutmadan tedavileri yürüten hekimlerimiz, yapacakları her işlem için hastaları detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Ağız bakımı ve diş sağlığının ne kadar önemli olduğunun, yaşanacak olumsuzlukların çok ciddi sonuçlar doğurabileceğinin bilinci ile hareket etmekte olan hekimlerimiz, tedavi sürecinin en verimli şekilde ilerlemesi adına hastalarda doğru bir iletişim kurmaya çalışmaktadır.

Özellikle son dönemlerde hijyen kurallarının daha da yüksek bir öneme sahip olduğu ülkemizde, Diş Polinikliği olarak hastaların gönül rahatlığı ile tedavi olabilmesi adına kurumumuzu düzenli olarak dezenfekte ettirmekte, tek kullanımlık ekipmanlar kullanmakta ve her ekipmanı sterilize etmekteyiz.

Sizlerde güvenle tedavi olmak ve kendinizi alanında uzman kişilere emanet etmek istiyorsanız, merkezimizi ziyaret ederek gerekli muayeneleri olabilirsiniz. Her biri alanında uzman olan hekimler ile hizmet veren merkezimizde çocuk diş hekimliğidiş beyazlatmaçene cerrahikanal tedavisi, estetik dolgu, diş kaplamaları, estetik diş hekimliği, implant tedavisiortodontik tedavi ve diş protezleri gibi birçok tedavi yaklaşımı uygulanmaktadır.

Telefon
WhatsApp

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Sorun mu yaşıyorsun?